Paintball

Shitet nga: Enver 31 Tet 20:14 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

3 000 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Gjueti/gjueti me Hark dhe Peshkatari
Shiten pajisjet per Paintball 11 Arm, Rrobat , Maskat , Dorzat, Jelekat dhe komplet pajiset per staz.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim