Peshkim

Shitet nga: Kastriot sadikaj 09 Jan 16:37 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

250 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Gjueti/gjueti me Hark dhe Peshkatari
Shtaga per peshkim njera 3.9 metra me maqit trabuka 8000, tjetra 2.3 metra me makin Shimano 3000, te pa perdorura fare.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim