Pushk ajrore

Shitet nga: gamo 21 Tet 14:23 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

240 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Gjueti/gjueti me Hark dhe Peshkatari
Shes pushken ajrore .. eshte e pa perdorur +optika extra Gamo
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim