Qizme HI-TEC WATERPROOF

Shitet nga: Bajram 23 Tet 09:25 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

50 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Gjueti/gjueti me Hark dhe Peshkatari
Qizme shum te mira nr 42 nuk ju hin uji
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim