Qizme ushtarake CRISPI,Çmimi i ulet

Shitet nga: Bajram 29 Tet 16:23 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

30 EUR   35 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Gjueti/gjueti me Hark dhe Peshkatari
Qizme nga Italia nr 43
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim