Riparimi për Elektro SERVO CITY Motor

Shitet nga: 045 09 Shk 06:42 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

40 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Gjueti/gjueti me Hark dhe Peshkatari
Riparimi për Elektro SERVO CITY Motor

Fiat Punto 188
1999-2003

045 30 40 00 ose VIBER
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim