Shtag per peshkim- Trabucco-Antrax Match Carp 4.2m

Shitet nga: ilir 27 Jan 19:06 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

50 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Gjueti/gjueti me Hark dhe Peshkatari
Shtage Meq, per peshkim me tape dhe vagller - Trabucco Antrax Match Carp - 4.20mt, akcion i shpejt -5-20 grm.

Eshte e perdorur disa here po eshte ne gjendje perfekte.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim