Shtag peshkim

Shitet nga: ... 26 Gsh 20:14 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

50 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Gjueti/gjueti me Hark dhe Peshkatari
Shes shtagen per peshkim u ardh prej gjermanis
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim