Shtag peshkimi

Shitet nga: Xxx 05 Gsh 12:28 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

35 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Gjueti/gjueti me Hark dhe Peshkatari
Shtag peshkimi 6 metra ( teleskop)
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim