Shtaga TRABUCCO FIDER ANTRAX 120 g. 3.60

Shitet nga: Agon 18 Gsh 10:46 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

50 EUR   60 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Gjueti/gjueti me Hark dhe Peshkatari
Shes fiderin TRABUCCO ANTRAX 120 g. 3.60 thuaj se të ri i bler para dy maujve dhe nuk është përdor ma shum se tri herë në peshkim.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim