Shtaga komplet per peshkimin e Krapit

Shitet nga: Agon 01 Mar 13:25 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

175 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Gjueti/gjueti me Hark dhe Peshkatari
shes tri shtaga te peshkimit te firmes Carp Mastet 3.30 3lb si dhe tri maqina Kkarp me tri shpullne rezervë të cilat janë të mbushura me najllon te ri 31mm te firmes Trabuco. si shtagat edhe maqinat unë i kam ble te reja fhe i kam perdor nje sezon.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim