Shtaga peshkimi

Shitet nga: Gashi 01 Pri 15:50 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

30 EUR   100 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Gjueti/gjueti me Hark dhe Peshkatari
Shes 3 shtaga peshkimi 4 metra dhe 5 metra dhe 2.10 metra...çmimi per 3 shtaga komblet esht 100 ero.(5metra 35ero).(4metra 35 ero).(2.1 metra 30 ero).
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim