Shtaga te peshkimit per Krap

Shitet nga: Agon 26 Maj 08:28 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

175 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Gjueti/gjueti me Hark dhe Peshkatari
Shes tri shtaga te peshkimit te firmes Carp Master 3.30 3lb si dhe tri maqina K-Karp me tri shpullne rezervë të cilat janë të mbushura me najllon te ri 31mm te firmes Trabuco. si shtagat edhe maqinat unë i kam ble te reja dhe i kam perdor vetëm nje sezon.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim