Shtaga te peshkimit

Shitet nga: cima 21 Dhj 16:32 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

270 EUR   300 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Gjueti/gjueti me Hark dhe Peshkatari
Shiten dy komplete shtaga per peshkim te Krapit { 6 copa te njejta } , nje komplet permban 3 shtaga TRABUCCO Legend Carp X2 - parabolic { te holla } ,gjatesia 3.60 , 3 lb , 80-120 gr. Maqinat Osaco 5;1 me najllon komplet 0.32 mm, me bay trajner , alarmat rezistent ndaj ujit dhe shiut , swingerat me drite dhe Rod podi {mbajtesi i shtagave }. Jane te reja te gjitha, te blera kete vit para 3-4 muajve . Cmimi per nje komplet eshte 270 eur . tel 044 828 203 , 049 644 274
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim