Shtaga te peshkimit

Shitet nga: Cima 17 Qer 15:38 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

250 EUR   300 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Gjueti/gjueti me Hark dhe Peshkatari
Shitet kompleti i Shtagave te Peshkimit , te gjitha te te njejta si shtaga si maqina si alarme etj , te perdorura vetem 2-3 here vjet ne fund te sezonit kur edhe jane blere . ( kompleti permban 3 shtaga Legend Carp X2 ( Parabolic -te holla , gjatesia 3.60 , 3lb , akcioni 80 -120 gr , 3 maqina Osaco 5:1 me Baytrainer , 3 Alarme rezistent ndaj shiut , 3 swingera me drita . Cmimi eshte pa Rod pod ( mbajtesi i shtagave ) qe eshte ne foto . Cmimi i kompletit eshte 250 € . Cmimi eshte fix dhe nuk negociohet !
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim