Thika Antike

Shitet nga: xxxxxx 19 Nën 10:38 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

250 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Gjueti/gjueti me Hark dhe Peshkatari
Shitet thika Antike
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim