pikado

Shitet nga: ilir 03 Shk 18:11 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

18 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Gjueti/gjueti me Hark dhe Peshkatari
Shes pikado elektronike vetem pikado pa adapter dhe shtiza
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim