shitet sniper ajror me leje

Shitet nga: naim 25 Mar 21:13 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

600 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Gjueti/gjueti me Hark dhe Peshkatari
She's sniper ajror umarex 4,5m, I ceku se arma eshte me Leje dhe e bler me Leje, eshte vit I prodhimit 2013 dhe e bler ne vitin 2015, pushka eshte e perdorur shum pak ka qanten e vet specials te bler per sniper, per Kete lloj arme nuk nevojitet Leje specials veteme deklarim ne polici edhe dokumentacionin e saj te cilin e kam Un.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim