Bateri SureFire G2 Nitrolon

Shitet nga: Besim 05 Pri 18:43 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

30 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Kampim dhe aktivitete në natyrë
Bateri SureFire ne gjendje shume te mire. E perdorur shume pak.

Keto bateri njihen si shume te forta dhe jane shume te pershtatshme per aktivitetet natyrore.

http://www.surefire.com/illumination/flashlights/g2-nitrolon.html
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim