Blej bombola me CO2 (Dioksid Karbon) 12 gram

Shitet nga: Agim 11 Jan 15:04 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Kampim dhe aktivitete në natyrë
Nese dikush ka ose di se ku mund te gjej bombola me CO2 12 gram i lutem te me lajmeroj.
Bombolat duken si kjo ne foto.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim