Cante e shpines

Shitet nga: beqir 31 Mar 16:14 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Kampim dhe aktivitete në natyrë
Shitet çante e shpines e sjellur nga Gjermania ne gjendje te rregullt.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim