Hulaj

Shitet nga: shemsi 06 Sht 20:45 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

125 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Kampim dhe aktivitete në natyrë
Hulaj eshte e pa perdorur eshte per oborre
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim