Inter Cadra

Shitet nga: besart 29 Tet 11:27 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

220 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Kampim dhe aktivitete në natyrë
Shitet me Qmim te volitshum
Në gjendje te rregullt funksionale

Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim