Jorgan per kamping 2copa

Shitet nga: Bekim 04 Mar 08:10 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

40 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Kampim dhe aktivitete në natyrë
Jorgan Per Kamping (2copa)

2mX0.90cm

I pershtatatshum per kamping dhe aktivitete natyrore
Qmimi i diskutueshum.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim