Krevate te pershtatshme per camping,peshkim...

Shitet nga: denis 04 Mar 15:22 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

20 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Kampim dhe aktivitete në natyrë
Krevatet jane ne gjendje te rregullt, korniza eshte alumin dhe eshte shume i lehte i pershtatshem per camping, peshkim etj.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim