Ndrrim me iphone

Shitet nga: Gzim 23 Nën 21:55 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

65 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Kampim dhe aktivitete në natyrë
Shes ket qanten Volki esht origjinale as nje her e perdort e shes mos perdorimi

Ndrrim me Iphone 4s dhe 5 qe jan me Icloud

Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim