Nebraska

Shitet nga: Arbnor 27 Jan 12:23 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

200 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Kampim dhe aktivitete në natyrë
Vetem 2 jave te perdorura po thuajse te reja !!
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim