Qante Mali Origjinale e pa perdorur. PX Mountain..

Shitet nga: Artoni 24 Pri 14:32 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

80 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Kampim dhe aktivitete në natyrë
..
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim