Qanten per Kamping dhe Gjueti

Shitet nga: Gentrit 06 Mar 20:43 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

45 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Kampim dhe aktivitete në natyrë
Qant esht e re e pa perdorur siq shihet edhe ne foto, qanta mund te kapet ne mjedis dhe ne gjyks ,Qanta ben rezistenc nga shiu dhe bora,per me shum info viber +37744808520,
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim