Shitet droni

Shitet nga: Ramiz Krasniqi 14 Shk 19:46 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

700 EUR   950 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Kampim dhe aktivitete në natyrë
Phantom 2 vision full hd kamera wifi
Kush osht i interesum mun te kontaktoni ne whatsap ose viber nr.i njejti +393289721818
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim