Shitet shtaga per peshkim

Shitet nga: .. 26 Gsh 19:14 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

50 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Kampim dhe aktivitete në natyrë
Shes shtagen per peshkim shume eshte e mire eshte prej gjeramis
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim