Shtepiza nga gjermania per vikende

Shitet nga: Besim 15 Pri 12:56 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

50 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Kampim dhe aktivitete në natyrë
Shtepiza te reja
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim