Sleeping Bag i ushtris se Zvicrres

Shitet nga: Lika 26 Maj 10:34 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

30 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Kampim dhe aktivitete në natyrë
Shes sleeping bag i ardhur nga Zvicra ne gjendje te mire.

Kete lloj e perdorin ushtria e Zvicres dhe eshte mjaft kualitet

Vjen me cant te veten

viber +38649 799 164
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim