Tendë për kampim banim turistik dhe emergjent

Shitet nga: Selatin 11 Maj 14:58 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

62 EUR   70 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Kampim dhe aktivitete në natyrë
Shes tendë / çadër për kampim / banim turistik.
Mund të shërbejë edhe për banim emergjent.
Ndonjë familjeje në nevojë jam i gatshëm t ia falë tendën.
Vetëm oferta serioze.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim