Tenda-Shatorr per 4-5 persona

Shitet nga: ARTONI 28 Krr 12:03 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

70 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Kampim dhe aktivitete në natyrë
tenda eshte ne gjendje te rregullt.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim