Vazo Per Lule

Shitet nga: ilir 24 Shk 14:57 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Kampim dhe aktivitete në natyrë
Vazo per Lulaqmimi sipas marrveshjes
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim