tyrbi 20 euro

Shitet nga: liridon 08 Maj 21:48 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

20 EUR   40 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Kampim dhe aktivitete në natyrë
shes nje pare tyrbi nga jasht qmimi per tyrbi 40 euro vetem te interesuar serioz \


mundeni me ardhun mi pa gjindem ne prishtine te shkolla ekonomike
ju lutem vetem te interesuarit serioz te lajmrohen ju pershendes


Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim