Rrollera

Shitet nga: Rrollera 18 Pri 12:20 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

14 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Roller-ka dhe Skatboard-e
Shes urgjent urgjent Rrollera te ardher nga Gjermanija shum pak te pordorur mashu informata tete. 044106 354
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim