Skateboard 2 rrotesh

Shitet nga: Elton 06 Mar 22:13 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

30 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Roller-ka dhe Skatboard-e
Shes skateboard 2 rrotsh i mir
Ka leter grifs rrotat jo te grithura
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim