3 Pale Rrollera

Shitet nga: Nora 05 Sht 18:50 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

75 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Roller-ka dhe Skatboard-e
Shiten tri pale rrollera me numer 37-38; 39-40; dhe 41-42 per cmimi 75 euro. Mund te blihen edhe ndamas, me cmim 30 euro per pale. Jane shume pak te perdorura dhe ne gjendje te rregullt.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim