Hoverboard board elekrik

Shitet nga: Hover Board 24 Mar 01:33 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

220 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Roller-ka dhe Skatboard-e
eshte I ardhun nga gjermania
eshte I perdorun maksimumi 7-8 km
eshte ne gjendje te rregullt perpos disa gervishje qe ju kane bo.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim