Kariga per femij

Shitet nga: Agron 20 Krr 16:42 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

60 EUR   110 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Roller-ka dhe Skatboard-e
Shitet kariga per automobil e re vetem nje muja e perdort 045501200
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim