Patina-Rollera per patinazh.

Shitet nga: Artoni 01 Sht 14:50 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

40 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Roller-ka dhe Skatboard-e
Patinat jane per me rreshqit ne Akull.
Jane te pa pewrdorura prodhim Gjerman.
jane numer 39 dhe 40
cmimi fix 40 euro
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim