Rolera

Shitet nga: Genc 06 Sht 10:20 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

25 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Roller-ka dhe Skatboard-e
Rolera te reja originale te paperdorura
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim