Rollera (Roshllsha)Mbadhje per Skia t'Gjermanis

Shitet nga: Fitim 10 Dhj 10:36 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Roller-ka dhe Skatboard-e
Shes Rollera (Roshllsha) dhe Mbadhje per Skia sic mund te shifen ne foto. numrat jane te vogel

Per me shume kontakto ne Viber: 38649609144


Rolla roshlla kpuca per skia kepuca per skia
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim