Rollera

Shitet nga: Ridvan Ismaj 30 Jan 17:46 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

60 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Roller-ka dhe Skatboard-e
Rollera te sapo ardhura nga Gjermania
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim