Rollera origjinale

Shitet nga: Agim 27 Shk 16:34 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

15 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Roller-ka dhe Skatboard-e
Shes rollera origjinale nga Gjermania me cmim te volitshem 15 euro
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim