Rollera te pa perdorur Prodhim Gjerman nr 41-42

Shitet nga: Besniku 14 Qer 13:24 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

40 EUR   45 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Roller-ka dhe Skatboard-e
per femra dhe meshkuj shume te mira. cmimi eshte fix
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim