Rollera te reja nga silikoni VIVESS

Shitet nga: Lika 29 Jan 08:41 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

45 EUR   55 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Roller-ka dhe Skatboard-e
Shiten rollerat e pa perdorura te ardhura nga jasht VIVESS, rrotat i kan nga silikoni

Mund ti shihni dhe ti provoni, gjindemi te shkolla Sami Frasheri ne Prishtine

Cmimi i diskutueshem

Viber +377 44 453 264

Lika shet gjithçka

Kliko likalika per t'i pare te gjitha produktet
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim