Rollera

Shitet nga: XXX 15 Qer 21:49 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

15 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Roller-ka dhe Skatboard-e
Rollerat jan Origjinal,Jan shum te mira , po sardhur prej Gjermanis...
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim